MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14819201
nr 1481 9201
Byrå
stenskiva, intarsia, Hauptstil, 1900-tal. Signerad Löfmark, 1916,110. Djup: 50. Höjd: 94 cm, nyckel
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:46:34
4.000 kr
4.200 kr